Loading...
Przejdź do treści

O nas

O nas

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 25 lat jako deweloper i zarządca nieruchomości. Naszym nowym logo jest SIMUR.

Wśród wykonawców ma opinię rzetelnego partnera, natomiast wśród Klientów jest postrzegany jako solidny i wiarygodny deweloper z tradycjami, któremu bez obaw można powierzyć środki finansowe na budowę własnego mieszkania. Buduje i zarządza, zatrudniając doświadczoną i kompetentną kadrę specjalistów od przygotowania i realizacji inwestycji deweloperskich, sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, zarządców i administratorów nieruchomości, a także ekspertów z dziedziny finansów i prawa nieruchomości.Zdjęcie osiedla Pod Koroną

Historia


Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów” powstała w 1999 roku w wyniku kolejnego podziału Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”.

Jej historia jest jednak dłuższa, a korzenie sięgają roku 1956, w którym została założona SBM „Politechnika”. Po wielu latach funkcjonowania stała się ona jedną z największych spółdzielni w kraju, z której to w 1977 roku wydzieliła się część, przyjmując nazwę SBM „Ursynów”, realizująca budownictwo mieszkaniowe na obszarze obecnej dzielnicy Ursynów.
Rok 1999 przyniósł kolejne zmiany – ze spółdzielni wydzielił się nowy podmiot gospodarczy – SIM „Ursynów”, którego przedmiotem działalności jest przygotowanie i prowadzenie inwestycji deweloperskich, sprzedaż mieszkań, a także profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów”, a dla naszych Klientów SIMUR realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Ursynowa oraz Wilanowa – prestiżowych dzielnic Warszawy, jednocześnie starając się o nowe lokalizacje. Równolegle prowadzi działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami.


Zmienia się logo, dobre praktyki zostają
Dawniej SIM „Ursynów” teraz SIMUR

Grafika: Nasza historia w pigułceLuty 1999

Powstanie SIM „Ursynów”

Wrzesień 1999

Ukończenie pierwszej inwestycji

Wrzesień 1999

Pierwsza zarządzana Wspólnota Mieszkaniowa

Maj 2005

Pierwsza nagroda „Budowa Roku”

Grudzień 2007

SIM „Ursynów” zarządza już 10 Wspólnotami

Sierpień 2011

Pierwsza rozpoczęta inwestycja na Wilanowie

Lipiec 2014

Pierwszy wybudowany i zarządzany budynek komercyjny

Luty 2019

SIM „Ursynów” obchodzi 20 urodziny

Luty 2024

Dawniej SIM „Ursynów” teraz SIMUR

Luty 2024

SIMUR obchodzi 25 urodziny

Rada Nadzorcza

Kadencja 2022 - 2025

Dariusz Kowalczyk
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Andrzej Zieliński
Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Michał Konwicki
Sekretarz Rady Nadzorczej

Teresa Borzęcka
Członek Rady Nadzorczej

Zofia Sułek – Borzyszkowska
Członek Rady Nadzorczej


Zarząd

Prezes Zarządu
Marek Ziembowicz

Zastępca Prezesa Zarządu
Michał Kołtuniak

Strefa członkowska


ZAWIADOMIENIE

Zarząd Spółdzielni Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów" - na podstawie §44 statutu tej Spółdzielni - zawiadamia, iż zwołał WALNE ZGROMADZENIE SPÓŁDZIELNI INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH „URSYNÓW", które odbędzie się w dniu 23 maja 2024 r. (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie Spółdzielni przy ulicy W.B. Jastrzębowskiego 22, sala konferencyjna

Pełna treść Zawiadomienia »