Widok - ogród

Widok od tyłu

DERENIOWA 60

Inwestycja DERENIOWA 60 usytuowana jest w centralnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa, w rejonie ulic: Dereniowej i Józefa Fr. Ciszewskiego, pomiędzy ulicami rtm. Witolda Pileckiego i aleją Komisji Edukacji Narodowej – główną arterią komunikacyjną tej części miasta. Znakomity dojazd do centrum miasta metrem, autobusem lub samochodem. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne zbudowane w latach ubiegłych i budynek biurowo – usługowy. Grunt, na którym powstała inwestycja jest własnością inwestora.

Nowoczesny, o wysokim standardzie budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z usługami oraz garażem podziemnym, dojazdami oraz infrastrukturą przy ul. Dereniowej w Warszawie został zaprojektowany przez renomowaną pracownię projektową Bulanda, Mucha - Architekci Sp. z o.o.

Zabudowie nadano formę dwóch brył prostopadłościennych połączonych w poziomie parteru i pierwszego piętra łącznikiem o funkcji usługowej. Całość posadowiona jest na wspólnym dwupoziomowym garażu podziemnym. Atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od około 42 m² do około 155 m² zaprojektowane zostały z dbałością o każdy szczegół. Mieszkania posiadają balkony lub loggie, a na najwyższej kondygnacji także tarasy. Na poziomie parteru i części pierwszego piętra znajdują się lokale usługowe, natomiast miejsca postojowe dla samochodów osobowych i jednośladów zaprojektowano na dwóch kondygnacjach garażu podziemnego. Tam też wkomponowano komórki i boksy. Budynek spełnia wymogi dostępności dla osób niepełnosprawnych.

Od strony skrzyżowania ulic: Dereniowa/J. F. Ciszewskiego została zaaranżowana ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna, która służyć będzie mieszkańcom budynku i klientom lokali usługowych. Wyłącznie dla mieszkańców budynku zaprojektowano atrakcyjną przestrzeń rekreacyjną na dachu piętrowego łącznika, pomiędzy częściami mieszkalnymi budynku. Niewielki plac zabaw dla dzieci zaprojektowano przy wschodniej granicy nieruchomości. Interesująco wykreowane dojścia do klatek schodowych wraz z podświetleniem drzew i ławek tworzą unikalny klimat całej nieruchomości jednocześnie, podnosząc atrakcyjność tego fragmentu Ursynowa.

Inwestycja zakończona w trzecim kwartale 2019 roku.

Znajdź mieszkanie dla Siebie

Wyszukiwarka 4+ pokoje 3 pokoje 2 pokoje

Polecamy